- Gratis parkeren bij Hotel Tilburg
- Prijzen zijn exclusief 3,50% toeristenbelasting
- Inclusief ontbijt
- Gratis in het hotel
- Inchecken vanaf 14:00 uur
- Uitchecken tot 11:00 uur
- Annuleren kan kosteloos tot 12 uur op de dag van aankomst. (Afwijkende voorwaarden kunnen van kracht zijn bij suites & arrangementen)
Beekse Bergen 3-daags
Geniet nu van een heerlijk verblijf in Van der Valk Hotel Tilburg inclusief tickets Beekse Bergen! Geniet van een overheerlijk 3-gangen diner in Restaurant V. Daarnaast overnacht u in onze ruim opgezette en luxe uitgeruste hotelkamers. Na een heerlijke overnachting, begint u dag éxtra goed met ons uitgebreide ontbijtbuffet met heerlijke warme en koude lekkernijen.
LET OP u dient zelf na de boeking een zogenaamd (toegangs) tijdslot te reserveren via deze link (kies voor: ik heb al een tickets). Dit arrangement bevat een dagticket voor de Beekse Bergen. U ontvangt de tickets in het hotel en heeft deze niet nodig om een tijdslot te reserveren.
Meer informatie over de Beekse Bergen? Klik hier.
Kids
Voor kinderen van 5 t/m 12 jaar zit een kindermenu inbegrepen in het arrangement. Voor kinderen van 0 t/m 4 jaar zit géén diner inbegrepen. Dit kunt u optioneel bijboeken in het restaurant.
Kinderen t/m 3 jaar maken gratis gebruik van het arrangement met uitzondering van het diner. Het diner voor kinderen t/m 3 jaar kan in het restaurant gekozen en betaald worden. Voor kinderen van 3 jaar geldt een toeslag van €22,50 per kind voor het Ticket van de Beekse Bergen. Deze wordt niet automatisch erbij gerekend en zal in het hotel nog afgerekend moeten worden.
U kunt maximaal 10 kamers o.b.v. een arrangement reserveren. Boven de 10 kamers betreft het een groepsreservering met andere voorwaarden en zullen wij contact met u opnemen.
Belangrijke informatie
Let op: dit arrangement is beperkt beschikbaar.
Is uw gewenste datum niet meer beschikbaar? Selecteer dan een andere datum.
Let op: dit arrangement is beperkt beschikbaar.
Beekse Bergen 3-daags
- 2 x overnachting
- 2 x uitgebreid ontbijtbuffet
- 1x 3-gangendiner of Live Cooking*
- 1x ticket Beekse Bergen p.p.
- Let op u dient ná uw boeking van dit arrangement een tijdslot te reserveren voor de Beekse Bergen
Vanaf
164,00
per persoon